Czy można wierzyć rodzinie?

Jakie książki są najlepsze? Jakie książki są najlepsze? Jakie książki warto czytać, jeżeli chcemy się nimi naprawdę zainteresować? Wiele osób uważa, że są to książki kryminalne, sensacyjne, z nutką tajemniczości? Z kolei bardzo dużo pań woli czytać przygody miłosne dwóch bohaterów, którzy chcą się zakochać, jednak wolą się bronić przed tym uczuciem, ponieważ coś jest nie tak jak powinno. W każdym razie warto sięgać po książki, dzięki czemu można odpocząć w bardzo przyjemny sposób. Na rynku co po chwilę ukazują się nowości czytelnicze, które mogą nas przenieść do zupełnie innego świata. Jedną z najlepszych propozycji ostatnich czasów jest “Więzi krwi” autorstwa Michel Bussi (https://www.taniaksiazka.pl/wiezi-krwi-michel-bussi-p-1311115.html).

Jakie jest Twoje pochodzenie?

Główny bohater to Colin Remy, którego poznajemy w wieku szesnastu lat. Ton on odpowiada za narrację w tej fascynującej książce będącej na pograniczy sensacji i thrillera. Przez całe życie wszyscy wmawiali Colinowi, że był sierotą i tak naprawdę chłopak nie znał swoich rodziców. Przez te szesnaście lat swojego życia Colin zdążył się już nawet z tym faktem pogodzić. Aczkolwiek tliło się w nim jakieś podejrzenie, że jednak gdzieś są jego rodzice, którzy są odpowiedzialni za niego. W sierpniu 2000 roku Colin wrócił na niewielką wysepkę o nazwie Mornesey, która znajduje się u wybrzeży Normandii. Dlaczego tam wrócił? Ponieważ to właśnie tam chłopak spędził pierwsze lata swojego życia i czuł, że musi tu wrócić w końcu. Co go jednak na nowo ciągnęło do tej mrocznej wysepki, która jak się okazuje nie ma wcale takiej dobrej sławy? Tam żył w pierwszych latach swojego życia i to właśnie tam, jak się okazuje rozpętało się prawdziwe szaleństwo.

Mornesey i tajemnice

Jak się okazuje ta malutka, bardzo niepozorna wyspa jest miejscem z którym związanym są tajemnice oraz legendy. Pierwsza z nich mówi, że Mornesey zamieszkują sami skazańcy i potomkowie. Czy tak jest naprawdę? Z kolei Colin zaczyna podejrzewać, że jego życie, jego obecność może być związana z ucieczką dwóch więźniów przewożonych do miejsca odosobnienia i paniką, jaka wybuchła na wyspie w szczycie sezonu turystycznego. Ale dlaczego on ma być z tym w jakikolwiek sposób związany? Na dodatek po wyspie krąży legenda, że znaleźć można tutaj skarb ukryty w gąszczu labiryntów podziemnych pod wyspą. Czy to okaże się prawdą? Jakby tego było mało Colin ma dokonać identyfikacji…swojego ojca i to żywego! “Więzi krwi” autorstwa Michel Bussi to wspaniały thriller, który sprawi, że czytelnik zarwie nie jedną noc, aby pomóc Colinowi rozwikłać tajemnicę swojego pochodzenia oraz wyspy na której się znalazł. Czy jednak uda się Colinowi przeżyć?

Book obraz autorstwa freepik - www.freepik.com